WIOSNĄ WRACA UZALEŻNIONA -Wywiad na portalu „Nad Zagożdżonka”

ŚRODA, 23 MARCA 2016 10:02

WIOSNĄ WRACA UZALEŻNIONA

UZALE�NIONA Pierwsza Cz�� - o�adka 2

Premiera „Uzależnionej 2” planowana jest pod koniec kwietnia. Tymczasem za pośrednictwem ebooka można czytać „Uzależnioną 1”.

Jak poinformowała nas poetka młodego pokolenia Agata Duma już wiosną a mówiąc bardziej dokładnie pod koniec kwietnia na ogólnopolskim rynku wydawniczym zaprezentowana zostania kolejna książka tej autorki „Uzależniona 2”.
- Pod koniec kwietnia 2016 r. planowana jest premiera „Uzależnionej 2”, która zostanie wydana przez dwa wydawnictwa i jednym z nich jest Ridero – poinformowała nas Agata Duma.

Książka będzie dostępna zarówno w wersji tradycyjnej papierowej jak i elektronicznej. Wiersz otwierający nowy tomik poezji „Uzależniona 2”, to „Z czasem”. Tymczasem jak informuje autorka za pośrednictwem mediów elektronicznych – ebboka można czytać pierwszą część „Uzależnionej”.

UZALE�NIONA Pierwsza Cz�� - ok�adka 1

- UZALEŻNIONA Pierwsza Część – to ponowne wydanie „Uzależnionej 1” . Ebook został wydany w Krakowie przez Ridero. W publikacji znajduje się 40 wierszy, 7 rysunków oraz złote myśli, które wyrażają to co określa każdy utwór. Książka dostępna jest w sprzedaży od 09.02.2016 i można ją zakupić za pośrednictwem księgarni: publio, ravelo, ibuk, lideria – mówi nam dalej Agata Duma.

Autorka przygotowała również niespodziankę dla swoich Czytelników. Otóż dwadzieścia pięć procent „Uzależnionej 1” można przeczytać za darmo. Ta literacka uczta dostępna jest pod linkiem : https://ridero.eu/pl/books/uzaleniona_pierwsza_czesc/

(red) (r.f.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>